„Dziękuje bardzo za cudną dekorację sali i kościoła. Wszystko wyglądało pięknie!
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję jeszcze raz za całą Pani pracę.”

Gosia Kołodziejczyk – Politański 31/05/2014


„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wystroju, jaki Pani wykonała dla nas :) Dobór kwiatów na stoły i kompozycje jakie zostały wykonane były wspaniałe :) Z całą pewnością będziemy polecać Pani firmę :)

Aldona i Marek Piechaczek – Finezja  26/06/2014


„Dzień dobry.
Wraz z mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować za piękny wystrój sali. Będziemy polecać Pani usługi :-)

Jola i Adam Konskowie  – Finezja 16/08/2014


„Firma Art Decoration wspaniale przystroiła nam salę weselną w kolorze zielonym. Panie wykazały się nietuzinkowym wyczuciem smaku i gustu, wszystko było przygotowane na 100 %. Serdecznie polecam głównie ze względu na dużą elastyczność i proste rozwiązania. Panie są bardzo zaangażowane w to co robią – miałam do porównania bukiety, które przygotowywały do dekoracji stołu i mój bukiet ślubny (robiony w innej kwiaciarni) – mój bukiet wyglądał przy kompozycjach Pań słabo. Do swoich kompozycji wykorzystują naprawdę świeże i piękne kwiaty. Gorąco polecam tę firmę!!!!”
Ania :)

Anna Szydłowska – Kozłów 14/08/2014


„Dekoracje były bajkowe. My nie jesteśmy zadowoleni tylko zachwyceni jakością wykonania. Każdy element był cudowny- dekoracje kościoła,wiązanki, sala- jak z bajki. Wszyscy się zachwycali i nawet do tej pory jak się spotkamy z gośćmi to mówią że tak pięknie było wystrojone. Na pewno będę polecać Wasze usługi przyszłym Panną Młodym. Dziękujemy bardzo- sprawiliście, że nasze wymarzone wesele stało się realne. ”

Katarzyna Krystek – Finezja 12/07/2014


„Serdecznie polecam firmę ArtDecoration, jestem bardzo zadowolona z ich usług, prze miła pani i z dużym wyczuciem dekorowała kościół i samochód, w takim dniu nie jest się w stanie wszystkiego nadzorować i trzeba przyznać że dekoracje były zrobione tak jak wcześniej ustaliłyśmy i tak jak sobie to wymarzyłam!!!
Jeszcze raz polecam!!!”

Marta A.


„Chciałam podziękować za piękną dekoracje kościoła w dniu 25.08.2012 oraz za kartkę z życzeniami.”

Anna G.


„Dziękujemy za przemiłą i przesympatyczną obsługę Pani Haniu, śliczny wystrój sali weselnej spełnił nasze najśmielsze oczekiwania :)!! Goście do tej pory nie potrafią wyjść z podziwu za pomysłowość oraz oryginalność ! Jakość usługi oceniamy na 101 %! Serdecznie i ciepło pozdrawiamy Panią oraz cały zespół!! Art Decoration = gwarancja sukcesu i powodzenia! :)!!”

Patrycja&Paweł


„Pani Haniu, bardzo dziękuję za pomoc. Wszystkie dekoracje były piękne, podobały się gościom i nam. Kwiaty z restauracji nadal mam w domu. Gorąco polecam!”

Agnieszka B.


„Dziękuję bardzo za współpracę, Wszystko wyglądało super. Będę polecać na przyszłość.”

Marta D.


„Witam,
Dekoracja kościoła i sali weselnej przerosła moje oczekiwania. Oba miejsca strojone były w tym samym stylu, co dawało spójność całemu weselu. Kościół ustrojony był skromnie, ale jednocześnie bardzo elegancko a wystrój sali przeszedł moje jakiekolwiek wyobrażenie. Po minach gości widać było zachwyt i pytali kto tak pięknie się postarał.
Dziękuje bardzo.”

Ania M.


„Witam serdecznie,
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usługi jaką była dekoracja klęcznika i krzeseł. Zarówno nam jak i gościom wystrój się bardzo podobał a co najważniejsze zgrało się to z kwiatami oraz bogatym wnętrzem kościoła, co jest bardzo ważne żeby jedno nie przeszkadzało drugiemu. Bardzo polecam Waszą firmę ponieważ jesteście w stanie dopasować tak ceny i usługi że my bynajmniej byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.
Pozdrawiam serdecznie”

Ewa L.


„Witam,
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszych usług. Wszystko było tak jak myśmy sobie zażyczyli. Możemy Was i Waszą pracę polecać. Jeszcze raz chcemy bardzo podziękować.
Pozdrawiam serdecznie”

Sabinka


„Witam,
Kościół był przystrojony przepięknie, było tak nastrojowo jestem bardzo zadowolona i dziękuję za solidne wykonanie :-) Najbardziej nam oraz wielu gościom podobały się świece na tych dużych stojakach przed ołtarzem, przystrojenie krzeseł pary młodej oraz świadków (wszyscy chwalili, że tak elegancko pięknie pod kolor sukni)oraz te płatki róż z małymi świeczkami wzdłuż dywanu. Dobra robota pani Aniu, jeszcze raz dzięki.”

Sylwia Z.


„Witam,
Dekoracja baaaardzo mi się podobała :)
Było dokładnie tak jak się umawialiśmy i nawet nie myślałam że wyjdzie to tak pięknie. Mam prześliczne zdjęcia ze ślubu (na dowód załączam kilka :)).
Również goście byli zachwyceni wystrojem.
Dziękuje serdecznie za życzenia i za piękny wystrój kościoła.
Serdecznie pozdrawiam”

Dominika


„Witam,
Jesteśmy Paniom winni serdeczne podziękowania! Juz w dniu ślubu goście pytali kto dekorował kościół… Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że wystrój był delikatny, gustowny i doskonale dopasowany do charakteru świątyni.Do tego rzetelność wykonania usługi i bardzo miły kontakt z Paniami sprawiły, że jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni i na pewno bedziemy polecać Art Decoration. Dziękujemy również za prześliczną kartkę z życzeniami i pozdrawiamy.”

Monika i Sławek O.


„Dziękuję za wykonanie zaproszeń. Uważam, że Pani produkt jest godny polecenia zarówno zaproszenia jak i termin oraz sposób realizacji.”

Stanisław L.