Archiwum dla ‘book box’ Kategorii

Karteczka, pudełko a może jeszcze coś innego.

środa, Styczeń 15th, 2014

Najczęściej spotykaną formą jest na pewno kartka okolicznościowa, później pudełka niespodzianki (exploding box) a gdzieś na końcu book box, shadow box czy ramki. Do tej listy ja dodam dzisiaj kolejną formę a mianowicie szafę. :-D. Przygotowałam ją dla pasjonatki ciuchowych zakupów. Jeśli chcesz podarować komuś naprawdę nietypowy i jedyny w swoim rodzaju prezent to pomyśl o nas.

Kartka świąteczna z motywem religijnym

piątek, Grudzień 6th, 2013

Pod takim tytułem Dea Art ogłosiło  świąteczne wyzwanie. Zgłaszam do niego kartkę wykonaną w formie book boxa. W środku przestrzenna szopka, więc główny warunek “motyw religijny” jest spełniony.

Dziecięco

niedziela, Czerwiec 9th, 2013

Na blogu Silesian Craft ogłoszono kolejne wyzwanie tym razem z Anulą pod w/w tytułem. Zdecydowałam się w nim uczestniczyć zgłaszając book boxa w wersji 3D przygotowanego na roczek pewnej dziewczynki. Do realizacji tej pracy wykorzystałam postać dziewczynki z obrazów Donalda Zolana.

Kartka książka w wersji 3D

piątek, Marzec 22nd, 2013

Kartka książka znana także pod nazwą book boxa,  to bardzo wdzięczna forma. Pierwszą tego typu kartkę wykonałam już ponad rok temu, ale dopiero dzisiaj pokazuję ją na blogu. Moje kartki książki zawsze opowiadają  historyjkę, lub przedstawiają jakąś scenkę rodzajową. Do wykonania tych kartek wykorzystuję fragmenty różnych obrazków znalezionych  w sieci.  W sumie dzisiaj pokażę  dwie karteczki:  pierwszą i ostatnią jaką zrobiłam w tej technice. Pierwsza karta wykonana na roczek dziecka. Wykorzystałam tu m.in. postać chłopczyka z obrazów Donalda Zolana (Zolan przepięknie maluje dzieci). Ostatnia kartka wykonana na urodziny mężczyzny, któremu  życzymy w życiu szerokiej drogi oraz dalekich podróży.