Archiwum dla ‘zaproszenia’ Kategorii

Niebieski i róż

sobota, Listopad 11th, 2017

W rocznicę poprzedniego wpisu chciałabym Wam pokazać dekorację ślubną w której zastosowałyśmy ciekawe zestawienie kolorystyczne. Połączenie różnych odcieni niebieskiego i różu dało bardzo fajny efekt. Szczególnie widać to w bukiecie ślubnym. Do kompletu oczywiście została zrobiona bransoletka dla świadkowej i 2 butonierki. Dla tej pary robiłyśmy także zaproszenia i wienietki na stół.

20170902_10550320170902_10543820170902_105511różowo-błękitny20170902_105543zap6

Wspomnień czar

niedziela, Sierpień 7th, 2016

 

Wspomnień czar – tak można zatytułować dzisiejszy wpis, bo ślub odbył się już dawno a my nie mieliśmy przyjemności go Wam zaprezentować. Długo nas tutaj nie było, stąd pomysł, aby rozpocząć wspomnieniowo. Elementem przewodnim tej dekoracji było serce, widoczne prawie we wszystkich miejscach i pod każdą postacią. Pomysł na taki temat przewodni nasunął się sam, gdy Pani Młoda powiedziała, że jej bukiet ślubny ułożony będzie na kształt serca.

IMAG0235  P1100544  IMAG0239  P1100547  P1100538  P1100535a  IMAG0236  ślubne serduszka  zaproszenie_ślub12

Zaproszenia

piątek, Luty 14th, 2014

Zgodnie z wcześniejszą informacją chcę Was poinformować, że do mini sklepiku dodałam zaproszenia

Nowości w sklepiku

poniedziałek, Luty 3rd, 2014

Zmieniłam usytuowanie naszego sklepiku. Można go teraz znaleźć tutaj. Oferujemy w nim nasze sztandarowe produkty  a więc różnego rodzaju pudełka. Uzupełnieniem do pudełek mogą być poszewki na poduszki. Świetnie będą razem wyglądać w pokoju. Dla kobiet lubiących wyróżniać się z tłumu proponujemy nietuzinkowe torebki.  Dodatkowo oferujemy kartki na różne okazje oraz zaproszenia. Te drugie jednak zostaną wpisane w terminie późniejszym. Oto fragment naszej oferty:

Technika decoupagu kontra papier

niedziela, Marzec 3rd, 2013

Jestem ostatnio trochę zakręcona, bo przygotowuję kilka bardzo różnych prac. Zastanawiałam się co dzisiaj pokazać i postanowiłam, że będą to zaproszenia. Dostałam bardzo ciekawe zamówienie na wykonanie zaproszeń z okazji otwarcia sklepu. Zamawiająca całkowicie zaufała mojemu gustowi. Sklep ma być urządzony w stylu prowansalskim a zajmować się ma sprzedażą produktów Belldeco. Wiele produktów tej firmy utrzymanych jest w stylu vintage i shabby chic.

Postanowiłam zaproszenia także wykonać w tym stylu. Aby było to możliwe, musiałam technikę decoupagu przenieś na papier, co proszę mi wierzyć nie było łatwą sprawą. Oto efekt moich starań. Czy sprostałam własnemu wyzwaniu proszę oceńcie sami.


Nowości w naszym sklepiku

środa, Luty 6th, 2013

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszego sklepiku. Wzbogaciłam naszą ofertę o nowe zaproszenia ślubne i zaktualizowałam zaproszenia komunijne.

W ferworze pracy

środa, Sierpień 3rd, 2011

Sporo zajęć nagromadziło nam się w ostatnim czasie. Działamy generalnie w kilku kierunkach. Jedne dekoracje są na  finiszu, drugie w trakcie projektowania a jeszcze inne dopiero na etapie zaproszeń. W tym miesiącu mamy bardzo ciekawą  sytuację,  dwie dekoracje realizowane będą  w tej samej konwencji.  W jednym przypadku będzie to powtórzona dekoracja jaką wykonywałyśmy już w tym lokalu wcześniej a w drugim przypadku będzie to ta sama baza i pewne elementy,  ale wykonanie jednak na innej sali w innym otoczeniu. Pomimo bardzo zbliżonych parametrów staramy się jednak, aby miały one rys indywidualności. Co nam z tego wyjdzie ocenicie sami. W odpowiednim czasie przedstawimy zdjęcia.
Dzisiaj próbka zaproszeń, które prezentowaliśmy ostatnio przyszłej Parze Młodej. Zgodnie z ich życzeniem miała to być elegancja połączona z prostotą.

zaproszenie1 zaproszenie2